KORRES Laurel & Echinacea Anti-Roos Shampoo voor een Droge Hoofdhuid, 400 ml

Milde reiniging en zachte verwijdering van roos

Nieuw!

€ 24,49

(€ 61,23 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een droge & schilferige hoofdhuid
  • Met laurier- & echinacea-extracten
  • Salicylzuur met peelingeffect

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml

KORRES Laurel & Echinacea Anti-Roos Shampoo voor een Droge Hoofdhuid, 400 ml € 24,49 (€ 61,23 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Conditioner, 200 ml € 12,66 (€ 63,30 / L)
Totaalprijs: € 37,15
Beschrijving

De Laurel & Echinacea Anti-Roos Shampoo voor een Droge Hoofdhuid van KORRES reinigt haar en hoofdhuid mild. De shampoo is speciaal ontwikkeld voor de behoeften van een droge en schilferige hoofdhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt het haar en de hoofdhuid op milde wijze.
  • Peelingeffect: Het aanwezige salicylzuur ondersteunt de milde verwijdering van roos.
  • Waardevolle extracten: Formule met laurier- en echinacea-extracten en provitamine B5.
  • Zonder siliconen: De formule bevat geen siliconen.

Art. nr.: MUE-21013050
Inhoud: 400 ml
EAN: 5203069130533
Producentnummer: 21013050
Merken: KORRES
Haartype: Schilferig haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Butylene Glycol, Peg-120 Methyl Glucose Dioleate, Sodium Cocoamphodiacetate, Decyl Glucoside, Sodium Chloride, Disodium Undecylenamido Mea-Sulfosuccinate, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract, Cetraria Islandica Extract, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Echinacea Purpurea Extract, Faex Extract, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract, Hedera Helix (Ivy) Leaf Extract, Helianthus Annus (Sunflower ) Seed Extract, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Wheat Starch, Lactic Acid, Lactitol, Laurus Nobilis Leaf Extract, Linum Usitatissimum Seed Extract, Nasturtium Officinale (Watercress) Extract, Origanum Dictamnus Flower/Leaf/Stem Extract, Origanum Majorana Leaf Extract, Panthenol, Polyquaternium-10, Sideritis Syriaca Extract, Sodium Acetate, Sodium Gluconate, Xylit, Benzyl Alcohol, Climbazole, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Salicylic Acid, Sodium Benzoate, Sodium Dehydroacetate, Hexyl Cinnamal, Limonene, Parfum

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Laurel & Echinacea Anti-Roos Shampoo voor een Droge Hoofdhuid