KORRES Lilac Bodymilk, 200 ml

Zijdezachte lichaamsverzorging voor een soepele huid en 24 uur hydratatie

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met amandelolie, aloë & provitamine B5
  • 24 uur hydratatie & soepelheid

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Lilac Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Lilac Bodymilk van KORRES is een zijdezachte lichaamsverzorging die je huid soepeler maakt en 24 uur lang hydrateert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zijdezachte textuur: Maakt de huid soepeler.
  • 24 uur hydratatie: Hydrateert langdurig.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat Griekse amandelolie, aloë en provitamine B5.
  • Bloemige geur: Geurt naar vers gesneden sering, aloënoten en muskus.

Art. nr.: MUE-21014123
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137693
Producentnummer: 21014123
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Lilac Bodymilk