KORRES Lime Ginger Bodymilk, 200 ml

Zijdezachte verzorging voor intensieve hydratatie

Nieuw!

€ 18,09

(€ 90,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een soepele huid
  • Met amandelolie, aloë & provitamine B5
  • Biedt 24 uur hydratatie & verzorging

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Lime Ginger Bodymilk, 200 ml € 18,09 (€ 90,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 31,18
Beschrijving

De Lime Ginger Bodymilk van KORRES is een verzorgende bodymilk met een zijdezachte textuur die je huid soepeler maakt. De formule hydrateert 24 uur lang en zorgt voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige verzorging: Hydrateert 24 uur lang.
  • Meer soepelheid: Maakt de huid merkbaar soepeler.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met Griekse amandelolie, aloë en provitamine B5.
  • Verfrissende geur: Geurt naar citrusachtige limoenakkoorden, pittige gember en witte thee.

Art. nr.: MUE-21014124
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069137709
Producentnummer: 21014124
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer in op een schone, droge huid en laat intrekken.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Lime Ginger Bodymilk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder