KORRES Lime Ginger Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een verkwikkend huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met limoen- & gembergeur
  • Vegan formule met salie & aloë vera

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Lime Ginger Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Lime Ginger Douchegel van KORRES reinigt de huid mild met een rijk, romig schuim en laat de huid aangenaam en verzorgd aanvoelen. De formule is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ook geschikt voor de gevoelige huid.
  • Milde reiniging: Vormt een rijk, romig schuim voor een aangenaam huidgevoel.
  • Frisse geur: Biedt een verfrissende geurbeleving met limoen en gember.
  • Plantaardige formule: Bevat Grieks salie-extract en aloë vera.
  • Vegan samenstelling: Vrij van siliconen, parabenen, minerale oliën en synthetische kleurstoffen.

Art. nr.: MUE-21012018
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139079
Producentnummer: 21012018
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Lime Ginger Douchegel