KORRES Pure Greek Olive Bodycrème Olive Fig, 200 ml

Soepel huidgevoel en verzorgende textuur voor elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 102,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met extra vierge olijfolie & vijgengeur
  • Lichte textuur & trekt snel in

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml

KORRES Pure Greek Olive Bodycrème Olive Fig, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Showergel, 250 ml € 13,09 (€ 52,36 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Pure Greek Olive Bodycrème Olive Fig van KORRES is een dagelijkse lichaamsverzorging voor elk huidtype die je huid een soepele en verzorgde uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Ideaal als dagelijkse verzorging voor het hele lichaam.
  • Waardevolle ingrediënten: Formule met extra vierge olijfolie en olijfbladextract als bron van vitaminen en antioxidanten.
  • Aangename textuur: De lichte textuur is moeiteloos te verdelen, trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Aangename vijgengeur: Laat een subtiele vijgengeur op de huid achter.

Art. nr.: MUE-21009391
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069108808
Producentnummer: 21009391
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Hydrogenated Polydecene, Glyceryl Stearat Citrat, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/Vp Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Decyl Cocoate, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Althea Officinalis Root Extract, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Distarch Phosphate, Glycerin Soja Oil, Lactic Acid, Magnesium Pca, Manganese Pca, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Olea Europaea (Olive) Leaf Extract, Panthenol, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Sodium Gluceptate, Sodium Pca, Zinc Pca, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Geraniol, Limonene, Linalool, Parfum

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pure Greek Olive Bodycrème Olive Fig

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder