KORRES Pure Greek Olive Handcrème Sea Salt, 75 ml

Verzorgende handcrème voor een aangenaam huidgevoel met de geur van zeezout

Nieuw!

€ 15,09

(€ 201,20 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Niet-vette textuur & trekt goed in
  • Met olijfolie & sheaboter

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml

KORRES Pure Greek Olive Handcrème Sea Salt, 75 ml € 15,09 (€ 201,20 / L)
KORRES Pure Greek Olive & Olive Blossom Body Cream, 200 ml € 20,49 (€ 102,45 / L)
Totaalprijs: € 35,58
Beschrijving

De Pure Greek Olive Handcrème Sea Salt van KORRES is een verzorgende handcrème die geschikt is voor elk huidtype. Hij zorgt voor een aangenaam huidgevoel en laat een frisse geur van zeezout achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt verzorging voor dagelijks gebruik.
  • Verzorgende formule: Bevat extra vierge olijfolie, olijfbladextract, sheaboter, amandelolie, aloë vera en panthenol.
  • Aangename textuur: Is gemakkelijk te verdelen, trekt goed in en laat geen vettig laagje achter.

Art. nr.: MUE-21000841
Inhoud: 75 ml
EAN: 5203069073670
Producentnummer: 21000841
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Pure Greek Olive Handcrème Sea Salt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder