KORRES Santorini Grape Douchegel, 250 ml

Milde reiniging en een schoon huidgevoel voor je dagelijkse douche

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met salie-extract & aloë vera
  • Milde reiniging & romig schuim

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Santorini Grape Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Santorini Grape Douchegel van KORRES reinigt je huid mild en laat haar aangenaam en schoon aanvoelen. De formule is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Reinigt de huid mild en laat haar schoon aanvoelen.
  • Romig schuim: Vormt tijdens het douchen een rijk, romig schuim.
  • Plantenextracten: Bevat Grieks salie-extract en aloë vera.
  • Voor de gevoelige huid: Afgestemd op de behoeften van elk huidtype.
  • Vegan formule: Vrij van siliconen, parabenen, minerale oliën, synthetische kleurstoffen, sulfaten en fenoxyethanol.

Art. nr.: MUE-21012032
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139024
Producentnummer: 21012032
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Santorini Grape Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder