KORRES Sea Salt Coconut Douchegel, 250 ml

Milde lichaamsreiniging voor een zacht en soepel huidgevoel

Nieuw!

€ 10,09

(€ 40,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Geur van kokosnoot, zeezout & vanille
  • Milde reiniging & zacht huidgevoel

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES Sea Salt Coconut Douchegel, 250 ml € 10,09 (€ 40,36 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 26,18
Beschrijving

De Sea Salt Coconut Douchegel van KORRES is een schuimende douchegel voor elk huidtype die ook geschikt is voor de gevoelige huid. Hij reinigt mild en helpt het natuurlijke vochtgehalte van de huid op peil te houden.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Schuimende textuur: Reinigt de huid mild en grondig.
  • Plantenextracten: Bevat salie-extract en aloë.
  • Soepel huidgevoel: Laat de huid zacht aanvoelen.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor elk huidtype.
  • Romige geur: Geurt naar kokosnoot, zeezout en vanille.

Art. nr.: MUE-21012010
Inhoud: 250 ml
EAN: 5203069139055
Producentnummer: 21012010
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Oleoyl Taurate, Glycerin, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder, Disodium Cocoyl Glutamate, Levulinic Acid, Phenylpropanol, Polyquaternium-10, Polyquaternium 7, Salvia Officinalis (Sage) Flower/Leaf/Stem Extract, Sodium Acetate, Sodium Chloride, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Levulinate, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Caramel, Benzyl Alcohol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Benzyl Salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Limonene, Linalool, Parfum, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES Sea Salt Coconut Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder