KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF50, 200 ml

Betrouwbare zonbescherming en verzorging voor gezicht en lichaam

Nieuw!

€ 35,99

(€ 179,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & de gevoelige huid
  • Met SPF 50, yoghurt & panthenol
  • Hydraterend & trekt snel in

Vaak samen gekocht met KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml

KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF50, 200 ml € 35,99 (€ 179,95 / L)
KORRES Pure Greek Olive Nourishing Shampoo, 250 ml € 16,09 (€ 64,36 / L)
Totaalprijs: € 52,08
Beschrijving

De YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF50 van KORRES biedt een hoge mate van bescherming voor gezicht en lichaam. Hij is geschikt voor elk huidtype, ook voor de gevoelige huid, en beschermt tegen huidveroudering door zonlicht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Hoge bescherming: Biedt een hoge mate van bescherming met SPF 50 en beschermt tegen huidveroudering door zonlicht.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat yoghurt, panthenol en vitamine E, ondersteunt de vochtbarrière van de huid en geeft een elastisch huidgevoel.
  • Aangename textuur: Hydrateert, trekt snel in en laat de huid aangenaam aanvoelen.
  • Veelzijdig in gebruik: Geschikt voor gebruik op gezicht en lichaam en voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid.

Art. nr.: MUE-21012559
Inhoud: 200 ml
EAN: 5203069126505
Producentnummer: 21012559
Merken: KORRES
Huidtype: Elk huidtype, Gevoelige huid
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dibutyl Adipate, Isoamyl Laurate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Triheptanoin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Tris-Biphenyl Triazine (Nano), Glycerin, Methylpropanediol, Undecane, Diethylhexyl Butamido Triazone, Ethylhexyl Triazone, Polymethyl Methacrylate, Distarch Phosphate, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Bisabolol, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Cetearylalcohol, Citric Acid, Decyl Glucoside, Disodium Cetearyl Sulfosuccinate, Disodium Phosphate, Glyceryl Stearate, Hydroxyacetophenone, Panthenol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Phenylpropanol, Polyamide-3, Sodium Carboxymethyl Beta-Glucan, Sodium Hydroxyde, Sodium Phytate, Tocopherol (Vitamin E), Tocopherylacetat, Tridecane, Vp/Eicosene Copolymer, Xanthan Gum, Yogurt Powder, Zingiber Officinale Root Extract, Dimethyl Phenethyl Acetate, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Pogostemon Cablin Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Parfum, Alcohol, Lactic Acid

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie
Juridische informatie
Fabrikant: KORRES D-A-CH GmbH, Max-Planck-Straße 6, 85609, Aschheim, Duitsland, de.korres.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor KORRES YOGHURT Zonbeschermingsemulsie voor Lichaam en Gezicht SPF50

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder