lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml

Hydraterende conditioner voor betere doorkambaarheid

€ 5,59

(€ 27,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor alle haartypes, incl. droog haar
  • Met biologische aloë vera & hyaluronzuur
  • Hydraterend

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care, 200 ml € 5,59 (€ 27,95 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 9,68
Beschrijving

Deze conditioner uit de basis sensitiv-lijn combineert biologische aloë vera en hyaluron. Terwijl biologische aloë vera de hoofdhuid kalmeert en hydrateert, werkt hyaluron doelgericht tegen droogheid in de haarlengten. De pH-huidneutrale formule zorgt voor een milde verzorging en een fris haargevoel. De conditioner is geschikt voor alle haartypen en in het bijzonder voor droog haar.

Toepassing:

  • Masseer de conditioner in de gewassen, vochtige lengtes van je haar en laat het kort inwerken.
  • Spoel je haar vervolgens grondig uit met water.
Art. nr.: XEC-LA-116355
Inhoud: 200 ml
EAN: 4021457666911
Producentnummer: 116355
Merken: lavera
Geur: fris
Haartype: Elk haartype, Normaal haar, Droog haar
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Parabenen, Siliconen, Synthetische Geuren, Synthetische Kleurstoffen , Synthetische Conserveermiddelen
Certificaten: Vegan, ECOCERT
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol Denat[3], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Isoamyl Laurate, Glycerin Soja Oil[2], Cucumis Sativus (Gurke) Fruit Extract[2], Melissa Officinalis Leaf Extract[2], Sodium Hyaluronate, Glycerin, Glyceryl Undecylenate, Lecithin, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Behenylalkohol, Lactic Acid, Parfum[1], Limonene[1], Citrus Aurantium Peel Oil[1], Linalool[1], Citrus Lemon Peel Oil[1], Linalyl Acetate[1], Pinene[1], Citronellol[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Geraniol[1], Citral[1], Lavandula Oil/Extract[1]

  1. van natuurlijke oorsprong
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. gemaakt van biologische ingrediënten
Juridische informatie
Fabrikant: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Duitsland, www.lavera.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor lavera Conditioner Basis Sensitive Hydrate & Care

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder