lavera Neutral Reinigingsschuim, 150 ml

Natuurlijk zachte gezichtsreiniging

€ 8,39

(€ 55,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 20. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 23. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • pH-neutrale formule
  • Bijzonder mild voor de huid

Vaak samen gekocht met lavera Pure Beauty Spot Treatment, 15 ml

lavera Neutral Reinigingsschuim, 150 ml € 8,39 (€ 55,93 / L)
lavera Pure Beauty Spot Treatment, 15 ml € 6,09 (€ 406,00 / L)
Totaalprijs: € 14,48
Beschrijving

De Neutral Reinigingsschuim van lavera biedt een bijzonder milde, pH-neutrale reiniging voor gevoelige huidtypes. Het verwijdert vuil op milde wijze zonder te irriteren en voedt dankzij geselecteerde oliën en het innovatieve Green Ultra Sensitive Complex met een combinatie van actieve ingrediënten die zoethoutwortel bevatten.

Toepassing:

  • Goed schudden voor gebruik!
  • Maak het gezicht licht vochtig met water en masseer het reinigingsschuim zachtjes in op gezicht, hals en decolleté en spoel af met warm water.
Art. nr.: XEC-LA-108822
Inhoud: 150 ml
EAN: 4021457626069
Producentnummer: 108822
Merken: lavera
Productlijnen: Neutral Ultra Sensitive
Huidtype: Gevoelige huid
Producteigenschappen: Vegan
Vrij van: Parfum, Gluten
Certificaten: NaTrue, Vegan
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin Soja Oil[1], Coco Glucoside, Glycerin, Alcohol Denat, Sodium Coco­ Sulfate, Squalen, Crambe Abyssinica Seed Oil, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil[1], Sodium Cocoyl Glutamat, Disodium Cocoyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Foeniculum Vulgare (Fennel) Fruit Extract[1], Hamamelis Virginiana Leaf Extract[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Dipotassium Glycyrrhizate, Glycerophosphocholine

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Duitsland, www.lavera.de/impressum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor lavera Neutral Reinigingsschuim

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder