Lenor Amethist Bloemendroom Color Waspoeder, 4,50 kg

Grondige reiniging en langdurige frisheid voor je bonte was

Nieuw!

€ 27,99

(€ 6,22 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,50 kg

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor bonte was
  • Snel oplosbare formule
  • Dieptereiniging, zelfs bij koud wassen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Amethist Bloemendroom Color Waspoeder, 4,50 kg € 27,99 (€ 6,22 / kg)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 31,48
Beschrijving

Het Amethist Bloemendroom Color Waspoeder van Lenor is een waspoeder dat is ontwikkeld voor bonte was en je wasgoed grondig verzorgt. De geconcentreerde formule zorgt voor dieptereiniging en extra bescherming tegen geurtjes en laat een langdurige frisheid achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Snel oplosbare formule: Wordt snel geactiveerd en is ontwikkeld om waspoederresten te voorkomen.
  • Dieptereiniging bij koud wassen: Zorgt voor een grondige reiniging, zelfs bij lage wastemperaturen.
  • Langdurige frisheid: Zorgt voor 2x langer aanhoudende frisheid en biedt extra bescherming tegen geurtjes.
  • Voor bonte was: Speciaal afgestemd op de verzorging van gekleurd textiel.

Art. nr.: MUE-30200523
Inhoud: 4,50 kg
EAN: 8006530200523
Producentnummer: 30200523
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, polycarboxylate, zeolithe, enzymen, geurstoffen, benzyl salicylate, hexyl cinnamal, limoneen, linalool, rozenketonen, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P312 - Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Amethist Bloemendroom Color Waspoeder

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder