Lenor Aprilfris Snel Oplosbaar Waspoeder, 4,50 kg

Grondige wasverzorging met extra bescherming tegen geurtjes

Nieuw!

€ 27,99

(€ 6,22 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,50 kg

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Snel oplosbare formule
  • Dieptereiniging, zelfs bij koud wassen
  • Extra bescherming tegen geurtjes & frisheid

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Aprilfris Snel Oplosbaar Waspoeder, 4,50 kg € 27,99 (€ 6,22 / kg)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 31,48
Beschrijving

Het Aprilfris Snel Oplosbaar Waspoeder van Lenor zorgt voor een grondige reiniging van je was en geeft deze een aangename frisheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Snel oplosbaar: De formule wordt bij contact met water direct geactiveerd.
  • Dieptereiniging: Reinigt de was grondig, zelfs bij lage wastemperaturen.
  • Zonder resten: Speciaal ontwikkeld om waspoederresten op kleding te voorkomen.
  • Extra bescherming tegen geurtjes: Biedt betrouwbare bescherming tegen onaangename geurtjes.
  • Geconcentreerde formule: Geeft je kleding voelbare zachtheid en frisheid.

Art. nr.: MUE-30200776
Inhoud: 4,50 kg
EAN: 8006530200776
Producentnummer: 30200776
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% anionogene oppervlakteactieve stoffen, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, op zuurstof gebaseerd bleekmiddel, phosphonate, polycarboxylate, zeolithe, enzymen, optische witmaker, geurstoffen, benzyl salicylate, Citrus Aurantium Peel Oil, hexyl cinnamal, limoneen, linalool, linalylacetaat, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS07

Signaalwoord: waarschuwing

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P312 - Bij onwel voelen een ANTIGIFCENTRUM/arts raadplegen.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.

Gevaarinstructies:

  • H319 - Veroorzaakt ernstige oogirritatie.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Aprilfris Snel Oplosbaar Waspoeder