Lenor Oranjebloesem & Perzik Universeel Wasmiddel PODS, 310,50 g

Betrouwbare dieptereiniging en frisheid voor je was

Nieuw!

€ 7,29

(€ 23,48 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 310,50 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Wascapsules voor alle soorten textiel
  • Geur van oranjebloesem & perzik
  • Diepe reiniging & frisheid, ook bij koud wassen

Vaak samen gekocht met Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml

Lenor Oranjebloesem & Perzik Universeel Wasmiddel PODS, 310,50 g € 7,29 (€ 23,48 / kg)
Lenor Wasverzachter Oranjebloesem & Verbena, 798 ml € 3,49 (€ 4,37 / L)
Totaalprijs: € 10,78
Beschrijving

De Oranjebloesem & Perzik Universeel Wasmiddel PODS van Lenor zijn wascapsules voor een grondige reiniging van je was. Ze zorgen voor langdurige frisheid en bescherming tegen geurtjes en lossen ook bij koud wassen snel op.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dieptereinigingsformule: Verwijdert diepzittend vuil op betrouwbare wijze uit het textiel.
  • Hoge reinigingskracht: Ook bij koud wassen volledig werkzaam voor schone kleding.
  • Frisheid en bescherming tegen geurtjes: Biedt een langdurige geur van oranjebloesem en perzik en verwijdert geurtjes effectief.
  • Bescherming en verzorging: Zorgt voor zachtheid, verzorging en kleurintensiteit van je was.
  • Snel oplosbaar: De PODS lossen snel op in de wasmachine.

Art. nr.: MUE-30197649
Inhoud: 310,50 g
EAN: 8006530197649
Producentnummer: 30197649
Merken: Lenor
Over de dosering: Pas de wasmiddeldosering aan aan de hoeveelheid en mate van vervuiling van het wasgoed. Je kunt minder wasmiddel gebruiken als de wasmachine niet helemaal vol is.
Samenstelling

5-15% zeep, < 5 % niet-ionische oppervlakteactieve stoffen, 30 % anionogene oppervlakteactieve stoffen, phosphonate, enzymen, optische witmaker, geurstoffen, benzyl salicylate, citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, coumarine, limoneen, linalool, rozenketonen, terpineol, tetramethyl acetyloctahydronaftalenen, MEA-C10-13 Alkyl Benzenesulfonate, MEA-Laureth Sulfate, C12-14 Pareth-n

Veiligheids- en Gevaarinstructies
  • shop.shopwawiproductcertificate.hazard_pict.GHS05

Signaalwoord: gevaar

Veiligheidsinstructies:

  • P102 - Buiten het bereik van kinderen houden.
  • P310 - Bel het Antigifcentrum / Arts onmiddellijk op.
  • P305 + P351 - In geval van contact met de ogen: Voorzichtig afspoelen met water gedurende een aantal minuten.
  • P301+P330+P331 - NA INSLIKKEN: de mond spoelen. GEEN braken opwekken.
  • P302+P352 - BIJ CONTACT MET DE HUID: met veel water/… wassen.
  • P501 - Inhoud / container afvoeren voor verwijdering volgens lokale / nationale voorschriften.

Gevaarinstructies:

  • H315 - Veroorzaakt huidirritatie.
  • H318 - Veroorzaakt ernstig oogletsel.
  • H412 - Schadelijk voor in het water levende organismen, met langdurige gevolgen.
  • EUH208 - Kan een allergische reactie veroorzaken.
Juridische informatie
Fabrikant: Procter & Gamble Service GmbH, Sulzbacher Straße 40 - 50, 65824, Schwalbach am Taunus, Duitsland, de.pg.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lenor Oranjebloesem & Perzik Universeel Wasmiddel PODS