L'ORÉAL PARIS Collageen Expert Anti-Aging Serum, 30 ml

Verzorgd huidgevoel en eenvoudig gebruik voor elke dag

Nieuw!

€ 12,39

(€ 413,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de rijpere & gevoelige huid
  • Met 5%-complex & vitamine C
  • Lichte textuur voor dagelijkse verzorging

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Collageen Expert Anti-Aging Serum, 30 ml € 12,39 (€ 413,00 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 19,98
Beschrijving

Het Collageen Expert Anti-Aging Serum van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsserum voor de rijpere en gevoelige huid dat zorgt voor een verzorgd huidgevoel. Het is geschikt voor elk huidtype en ondersteunt de dagelijkse gezichtsverzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de rijpere en gevoelige huid: Geschikt voor dagelijks gebruik bij elk huidtype en de gevoelige huid.
  • Verzorgend complex: Bevat een 5%-complex van glycerine, collageenpeptidefracties en vitamine C.
  • Aangename textuur: De lichte textuur laat zich eenvoudig verdelen en laat een aangenaam gevoel op de huid achter.

Toepassing: Breng 2-3 druppels aan op het gereinigde gezicht, de hals en het decolleté en klop zachtjes in.


Art. nr.: MUE-AA901800
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524185428
Producentnummer: AA901800
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Collageen Expert Anti-Aging Serum