L'ORÉAL PARIS Elnett Crème de Mousse Volume Extra Sterk, 200 ml

Betrouwbare styling en volume van de aanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 5,49

(€ 27,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk haartype
  • Met camelia-olie & crèmetextuur
  • Extra sterke hold zonder te plakken

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Studio Line Invisi Fix 24H Micro-Diffusion Spray, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett Crème de Mousse Volume Extra Sterk, 200 ml € 5,49 (€ 27,45 / L)
L'ORÉAL PARIS Studio Line Invisi Fix 24H Micro-Diffusion Spray, 250 ml € 5,49 (€ 21,96 / L)
Totaalprijs: € 10,98
Beschrijving

De Elnett Crème de Mousse Volume Extra Sterk van L'ORÉAL PARIS combineert de eigenschappen van een stylingmousse met een verzorgende crèmetextuur. De mousse is geschikt voor elk haartype en geeft betrouwbaar volume van de aanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Extra sterke hold: Maakt langhoudende styling mogelijk zonder plakkerig gevoel.
  • Crème-moussetextuur: Verzwaart het haar niet en laat geen resten achter.
  • Verzorgende formule: Met camelia-olie voor een zijdezacht haargevoel.
  • Voor elk haartype: Geeft elk haartype zichtbaar volume van de aanzet tot in de punten.

Art. nr.: MUE-A7648801
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600522506805
Producentnummer: A7648801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glucose, Isobutan, Butan, Propane, Decyl Glucoside, Sodium Benzoate, Pogostemon Cablin Oil, Xylose, Limonene, Camelina Sativa Seed Oil, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalyl Acetate, Linalool, Benzaldehyde, Pinene, Alpha-Isomethyl Ionone, Carrageenan, Carvone, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Citronellol, Citrus Lemon Peel Oil, Coumarin, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elnett Crème de Mousse Volume Extra Sterk

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder