L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Normale Fixatie Haarlak, 300 ml

Langhoudende fixatie en flexibele hold voor elke styling

Nieuw!

€ 6,29

(€ 20,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk haartype
  • Normale hold & fijne verstuiving
  • Zonder resten uit te borstelen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Normale Fixatie Haarlak, 300 ml € 6,29 (€ 20,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 12,28
Beschrijving

De Elnett Satin - Normale Fixatie Haarlak van L'ORÉAL PARIS zorgt voor een langhoudende fixatie bij de dagelijkse styling van elk haartype. De microverstuiver verdeelt de haarlak ultrafijn, zodat het haar beweeglijk blijft en aangenaam aanvoelt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Normale hold: Biedt langhoudende fixatie voor je dagelijkse styling.
  • Microverstuiver: Zorgt voor een ultrafijne verstuiving die het haar niet verzwaart.
  • Zonder te plakken: Geeft het kapsel een natuurlijke beweging en is zonder resten uit te borstelen.
  • Beschermend effect: Beschermt het haar tegen invloeden van buitenaf en frizz.
  • Flexibele finish: Maakt het mogelijk om je haar naar wens opnieuw te stylen.

Art. nr.: MUE-A7221614
Inhoud: 300 ml
EAN: 7610099050423
Producentnummer: A7221614
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Spray gelijkmatig op het gestylede haar vanaf een afstand van ongeveer 30 cm.
Ingrediënten (INCI)

Alcohol Denat, Dimethyl Ether, Va/Crotonates/Vinyl Neodecanoate Copolymer, Hydroxy Citronellal, Peg/Ppg-4/12 Dimethicone, Aminomethyl Propanol, Limonene, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalyl Acetate, Panthenol, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Pinene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Alpha-Isomethyl Ionone, Carvone, Geraniol, Terpineol, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil, Citrus Bergamia Peel Oil, Citronellol, Coumarin, Hexamethylindanopyran, Amyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elnett Satin - Normale Fixatie Haarlak

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder