L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Conditioner, 250 ml

Verzorgende aanvulling voor makkelijk doorkambaar en sterker haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor breekbaar & beschadigd haar
  • Met herstellende ceramiden & romige textuur
  • Makkelijker doorkambaar & meer glans

Vaak samen gekocht met HERBAL ESSENCES Moisturise Aloe Shampoo, 350 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
HERBAL ESSENCES Moisturise Aloe Shampoo, 350 ml € 4,69 (€ 13,40 / L)
Totaalprijs: € 10,68
Beschrijving

De Elvive Anti-Haarbreuk Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner die speciaal is afgestemd op de behoeften van breekbaar en beschadigd haar. De formule geeft je haar glans en een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale verzorging: Geschikt voor breekbaar en beschadigd haar.
  • Met herstellende ceramiden: Bevat een formule met herstellende ceramiden en een romige textuur.
  • Makkelijker doorkambaar: Maakt het haar na het wassen makkelijker doorkambaar.
  • Sterker haargevoel: Ondersteunt een sterker haargevoel van de wortel tot in de punten.

Toepassing: Op vochtig haar aanbrengen, laten inwerken en daarna uitspoelen.


Art. nr.: MUE-AA824801
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142988
Producentnummer: AA824801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetrimoniumchlorid, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, Steareth-6, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Trisodium Hedta, Chlorhexidine Digluconate, Dimethicone, Limonene, Linalool, Benzyl Alcohol, Isopropanol, Amodimethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Alpha-Isomethyl Ionone, Tartaric Acid, Cetyl Esters, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Conditioner