L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Shampoo, 300 ml

Milde haarreiniging voor een soepel en verzorgd gevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor breekbaar & beschadigd haar
  • Met herstellende ceramiden & romige textuur
  • Milde reiniging & een soepel gevoel

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Elvive Anti-Haarbreuk Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor breekbaar en beschadigd haar die haar en hoofdhuid mild reinigt. De formule ondersteunt de verzorging van de haarstructuur en geeft een schoon gevoel van de aanzet tot in de punten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van breekbaar en beschadigd haar.
  • Met herstellende ceramiden: De formule ondersteunt de gerichte verzorging van de haarstructuur.
  • Soepel gevoel: Geeft een verzorgd en soepel haargevoel van de aanzet tot in de punten.
  • Romige textuur: Gemakkelijk over vochtig haar te verdelen en op te schuimen.

Art. nr.: MUE-AA805400
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524139674
Producentnummer: AA805400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Broos haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, CI 77891 (Titanium Dioxid), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Mica, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Amodimethicone, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Carbomer, Carvone, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citronellol, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycol Distearate

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Anti-Haarbreuk Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder