L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Conditioner, 150 ml

Herstellende verzorging voor makkelijk doorkambaar en soepel haar

Nieuw!

€ 8,19

(€ 54,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & breekbaar haar
  • Met 10% Bond Repair-complex
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Conditioner, 150 ml € 8,19 (€ 54,60 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 14,78
Beschrijving

De Elvive Bond Repair Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor beschadigd en breekbaar haar die herstellende verzorging biedt. De romige textuur zorgt voor een soepel haargevoel en maakt het haar makkelijker doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herstellende formule: Verrijkt met 10% Bond Repair-complex met citroenzuur.
  • Voor beschadigd haar: Geschikt voor alle soorten haarbeschadiging.
  • Intensieve verzorging: Maakt het haar makkelijker doorkambaar en laat het soepel aanvoelen.

Toepassing: Na het wassen op de haarlengtes en -punten aanbrengen, drie minuten laten inwerken en daarna grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-AA564700
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524074791
Producentnummer: AA564700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Amodimethicone, CI 77891 (Titanium Dioxid), Mica, Hydroxy Citronellal, Phenoxyethanol, Arginin, Trideceth-6, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Pinene, Isopropanol, Carvone, Geranyl Acetate, Potassium Hydroxide, Betaine, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Cetrimoniumchlorid, Citrus Lemon Peel Oil, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Conditioner