L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Shampoo, 200 ml

Milde haarreiniging ter versterking van de interne haarstructuur

Nieuw!

€ 8,19

(€ 40,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & breekbaar haar
  • Met 5% Bond Repair-complex
  • Sulfaatvrije formule

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Shampoo, 200 ml € 8,19 (€ 40,95 / L)
L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De Elvive Bond Repair Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor beschadigd en breekbaar haar die geschikt is voor elk haartype. De shampoo reinigt je haar mild, versterkt de haarvezel en ondersteunt de interne haarstructuur en haarverbindingen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkende verzorging: Ondersteunt de interne haarstructuur en haarverbindingen en versterkt de haarvezel.
  • Bond Repair-complex: Formule met 5% Bond Repair-complex en citroenzuur.
  • Sulfaatvrije formule: Reinigt het haar mild zonder sulfaten.
  • Soepel resultaat: Laat het haar soepel aanvoelen en geeft glans en een verzorgde uitstraling.

Art. nr.: MUE-AA563300
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600524074654
Producentnummer: AA563300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamide Mea, Glycerin, Cocamidopropyl Betaine, Glycol Distearate, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Parfum, Hexylene Glycol, Coco-Betaine, Sodium Hydroxyde, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxy Citronellal, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Arginin, Salicylic Acid, Polyquaternium 7, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Pinene, Benzylbenzoat, Linalyl Acetate, Propylene Glycol, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Betaine, Citrus Lemon Peel Oil, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Bond Repair Shampoo