L'ORÉAL PARIS Elvive Collagen Lifter Volumegevende Shampoo, 300 ml

Milde haarreiniging voor direct volume vanaf de aanzet en voelbaar voller haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & plat haar
  • Met collageen-AS-fragmenten
  • Lift vanaf de aanzet & volume tot 72 uur

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Collagen Lifter Volumegevende Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De Elvive Collagen Lifter Volumegevende Shampoo van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor fijn of plat haar. De shampoo reinigt je haar grondig en mild en zorgt voor voelbaar meer volume.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Lift vanaf de aanzet en volume: Biedt betrouwbaar volume en lift bij de aanzet tot 72 uur lang.
  • Collageen-AS-fragmenten: De speciale formule versterkt het haar tijdens het wassen.
  • Lichte verzorging: De heldere, lichte textuur reinigt mild zonder het haar te verzwaren.
  • Frisse geur: Laat een aangename geur van peer, citrus en roos achter.

Art. nr.: MUE-AB094801
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524251253
Producentnummer: AB094801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Parfum, Cocamide Mea, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Lactate, Triethylcitrate, Polysorbate-20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Dimethyl Phenethyl Acetate, Linalool, Benzyl Alcohol, Geranyl Acetate, Geraniol, Carbomer, Citric Acid, Butylene Glycol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Hexyl Cinnamal, Glycerin

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Collagen Lifter Volumegevende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder