L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive 2-in-1 Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml

Tijdbesparende verzorging en stralende glans

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & geverfd haar
  • Met vitamine Cg & UVB-filter
  • Reinigt & verzorgt in één stap

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive 2-in-1 Kleurbeschermende Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Color Vive 2-in-1 Kleurbeschermende Shampoo van L'ORÉAL PARIS combineert shampoo en conditioner in één stap voor een tijdbesparende verzorging van gekleurd, gehighlight of geverfd haar. De romige textuur is gemakkelijk te verdelen, reinigt mild en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • 2-in-1 formule: Reinigt en verzorgt het haar tijdbesparend in slechts één stap.
  • Kleurbescherming: De formule met vitamine Cg en UVB-filter helpt de kleurintensiteit tot 40 wasbeurten te behouden.
  • Soepelheid en glans: Geeft een soepel haargevoel, zijdeglans en een stralende uitstraling.
  • Makkelijk doorkambaar: Verzorgt het haar voelbaar en maakt het makkelijk doorkambaar.

Art. nr.: MUE-AA788700
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524137823
Producentnummer: AA788700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Verdeel het product gelijkmatig over lichaam en haar. Spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ascorbyl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Geranyl Acetate, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive 2-in-1 Kleurbeschermende Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder