L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Conditioner, 250 ml

Kleurverzorging voor een intense kleur en soepel haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd & gehighlight haar
  • Formule met vitamine Cg & UVB-filter
  • Behoud van kleurintensiteit & glans

Vaak samen gekocht met PANTENE PRO-V Color Protect Shampoo, 300 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
PANTENE PRO-V Color Protect Shampoo, 300 ml € 4,59 (€ 15,30 / L)
Totaalprijs: € 10,58
Beschrijving

De Elvive Color Vive Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor gekleurd of gehighlight haar. De verzorging helpt de kleurintensiteit te behouden en maakt het haar makkelijk doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Kleurbescherming: Helpt de kleurintensiteit tot 40 wasbeurten te behouden en ondersteunt de levendigheid van de kleur.
  • Formule met beschermende bestanddelen: Bevat vitamine Cg en een UVB-filter ter bescherming van de haarkleur.
  • Soepelheid en glans: Geeft een zacht haargevoel en glans zonder het haar te verzwaren.
  • Eenvoudig aan te brengen: De romige textuur is gemakkelijk over nat haar te verdelen.

Art. nr.: MUE-AA815101
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142087
Producentnummer: AA815101
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimoniumchloride, Parfum, Lactic Acid, Ascorbyl Glucoside, Sodium Laureth Sulfate, Hydroxy Citronellal, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Ethylhexyl Salicylate, Limonene, Linalool, Pinene, Amodimethicone, Isopropanol, Carvone, Geranyl Acetate, Cetrimoniumchlorid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Lemon Peel Oil, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder