L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Shampoo Refill, 250 ml

Betrouwbare kleurbescherming en intense glans voor je haar

Nieuw!

€ 3,79

(€ 15,16 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gekleurd haar
  • Met vitamine Cg & UVB-filter
  • Bescherming tegen schadelijke invloeden in de stad

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Shampoo Refill, 250 ml € 3,79 (€ 15,16 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 9,78
Beschrijving

De Elvive Color Vive Shampoo Refill van L'ORÉAL PARIS is een kleurbeschermende verzorgende shampoo die de kleurintensiteit helpt behouden en het haar beschermt tegen schadelijke invloeden in de stad.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende formule: Bevat vitamine Cg en UVB-filter.
  • Bescherming van de kleurglans: Helpt de kleurglans tot de volgende kleuring te behouden.
  • Langhoudende verzorging: Helpt de kleurintensiteit tot 40 wasbeurten te behouden.
  • Bescherming tegen invloeden van buitenaf: Beschermt het haar tegen schadelijke invloeden in de stad.

Art. nr.: MUE-AA893400
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524173098
Producentnummer: AA893400
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Gekleurd haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ascorbyl Glucoside, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Ethylhexyl Salicylate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalool, Amodimethicone, Carbomer, Citric Acid, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Shampoo Refill