L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Shampoo, 300 ml

Milde reiniging en verzorging van de aanzet tot in de punten

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lang & beschadigd haar
  • Romige formule met proteïnen
  • Helpt de haarlengtes te behouden

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
Schwarzkopf GLISS KUR Liquid Silk Glansconditioner, 200 ml € 3,59 (€ 17,95 / L)
Totaalprijs: € 9,58
Beschrijving

De Elvive Dream Lengths Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo die speciaal is ontwikkeld voor lang en beschadigd haar. De romige formule reinigt haar en hoofdhuid mild en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor lang en beschadigd haar: Verzorgt het haar van de aanzet tot in de punten en helpt de haarlengtes te behouden.
  • Romige formule: Verrijkt met plantaardige proteïnen uit tarwe, soja en maïs en met ricinusolie.
  • Milde reiniging: Reinigt haar en hoofdhuid grondig en geeft een soepel en schoon haargevoel.

Art. nr.: MUE-AA794000
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524138530
Producentnummer: AA794000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Broos haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, Parfum, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Ricinus Communis Seed Oil, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxy Citronellal, Hydrolized Wheat Protein, Hydrolyzed Corn Protein, Hydrolyzed Soy Protein, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, Salicylic Acid, Limonene, Fumaric Acid, Linalyl Acetate, Benzyl Salicylate, Linalool, Benzyl Alcohol, Amodimethicone, Alpha-Isomethyl Ionone, Carbomer, Carvone, Geraniol, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Dream Lengths Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder