L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

Gewichtloze conditioner voor soepel en makkelijk doorkambaar haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & droog haar
  • Met verfijnde kokosolie
  • Makkelijk doorkambaar & glanzend

Vaak samen gekocht met GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
GARNIER Fructis Pure Clean Shampoo, 300 ml € 4,09 (€ 13,63 / L)
Totaalprijs: € 10,08
Beschrijving

De Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een verzorgende conditioner voor fijn en droog haar. De formule met kokosolie verzorgt het haar zonder het te verzwaren en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor fijn en droog haar: Afgestemd op de behoeften van fijn en droog haar.
  • Zijdeglans: Geeft je haar soepelheid en een zijdezachte glans.
  • Makkelijk doorkambaar: Ontwart het haar eenvoudig en laat het voelbaar zacht aanvoelen.
  • Verzorging zonder te verzwaren: De romige textuur verzorgt mild zonder het haar zwaar te laten aanvoelen.
  • Met kokosolie: Verrijkt met kokosolie voor de dagelijkse haarverzorging.

Art. nr.: MUE-AA823801
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142889
Producentnummer: AA823801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimoniumchloride, CI 19140 (Yellow 5), Lactic Acid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Hydroxyde, Phenoxyethanol, Linalool, Amodimethicone, Isopropanol, Caramel, Cetrimoniumchlorid, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner