L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Shampoo, 300 ml

Milde reiniging en soepelheid voor glanzend haar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog haar
  • Met marula- & camelia-olie
  • Siliconenvrije formule

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Extraordinary Oil Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor droog haar die mild reinigt en voor een soepel haargevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van droog haar.
  • Waardevolle oliën: Formule verrijkt met marula-olie en camelia-olie.
  • Zonder siliconen: Biedt siliconenvrije verzorging voor je haar.
  • Makkelijker doorkambaar: Maakt het haar na het wassen makkelijk doorkambaar.
  • Soepelheid en glans: Geeft een verzorgd haargevoel en een subtiele glans.

Art. nr.: MUE-AA858200
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524160470
Producentnummer: AA858200
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Normaal haar
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, CI 19140 (Yellow 5), Dicaprylyl Ether, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Tocopherol (Vitamin E), Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Oleyl Alcohol, Ppg-5-Ceteth-20, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Salicylic Acid, Polyquaternium 7, Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil, Camellia Japonica Seed Oil, Limonene, Linalool, Propylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Carvone, Caramel, Gardenia Taitensis (Tiare) Flower, Rosa Canina Flower Extract, Citric Acid, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Hexyl Cinnamal, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder