L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Conditioner, 150 ml

Versterkende conditioner voor sterkere haarvezels en meer volume

Nieuw!

€ 8,69

(€ 57,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & breekbaar haar
  • Met 5% Fiber Booster-complex
  • Zonder siliconen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Conditioner, 150 ml € 8,69 (€ 57,93 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 15,28
Beschrijving

De Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Conditioner van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor fijn, breekbaar haar dat gevoelig is voor haaruitval. De conditioner ondersteunt de weerstand van de haarvezels en zorgt voor een verzorgde uitstraling en zichtbaar dikkere haarvezels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fiber Booster-complex: Formule met 5% Fiber Booster-complex en Aminexil.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat niacinamide en gemberwortelextract.
  • Zonder siliconen: Geeft een luchtig haargevoel.
  • Romige textuur: Gemakkelijk over het haar te verdelen.

Toepassing: Na het wassen over het hele haar aanbrengen, drie minuten laten inwerken en grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-AA917600
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524189983
Producentnummer: AA917600
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Glycerin, Isopropyl Myristate, Stearamidopropyl Dimethylamine, Glycerin Soja Oil, Parfum, Niacinamide, Diaminopyrimidine Oxide, Coco Caprylate/Caprate, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Salicylic Acid, Limonene, Benzyl Alcohol, Zingiber Officinale Root Extract, Linalool, Caprylyl Glycol, Tartaric Acid, Cetyl Esters, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder