L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Shampoo, 200 ml

Milde haarreiniging en verzorging zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 8,69

(€ 43,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat gevoelig is voor haaruitval
  • Met 1,8% Fiber Booster-complex
  • Milde reiniging & zonder sulfaten

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Shampoo, 200 ml € 8,69 (€ 43,45 / L)
L'ORÉAL PARIS Color Vive Purple Intensief Haarmasker, 250 ml € 6,99 (€ 27,96 / L)
Totaalprijs: € 15,68
Beschrijving

De Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor de milde reiniging van haar dat gevoelig is voor haaruitval, breekbaar en fijn haar. De shampoo verzorgt het haar zonder het te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Geschikt voor haar dat gevoelig is voor haaruitval en voor breekbaar en fijn haar.
  • Milde reiniging: Reinigt het haar mild dankzij een formule zonder sulfaten.
  • Fiber Booster-complex: Bevat 1,8% Fiber Booster-complex met Aminexil-R™.
  • Geselecteerde ingrediënten: Verrijkt met gemberwortelextract en niacinamide.
  • Lichte verzorging: Verzorgt het haar zonder het te verzwaren.

Art. nr.: MUE-AA947000
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600524196561
Producentnummer: AA947000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium C14-16 Olefin Sulfonate, Cocamidopropyl Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Parfum, Sodium Chloride, Niacinamide, Diaminopyrimidine Oxide, Sodium Hydroxyde, Sodium Benzoate, Acetyl Cedrene, Peg-55 Propylene Glycol Oleate, Salicylic Acid, Polyquaternium-67, Limonene, Benzoic Acid, Linalyl Acetate, Benzyl Alcohol, Zingiber Officinale Root Extract, Linalool, Pinene, Propylene Glycol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Carvone, Citric Acid, Citrus Aurantium Peel Oil, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Fiber Booster Anti-Haaruitval Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder