L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Conditioner, 250 ml

Versterkende verzorging voor een betere weerstand

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor fijn & futloos haar
  • Met biotine & arginine
  • Makkelijker doorkambaar & verzorging

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De Elvive Full Resist Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor fijn en futloos haar dat gevoelig is voor haarbreuk. De verzorgende formule ondersteunt de weerstand van de haarvezel en laat het haar sterker aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterkende formule: De formule met biotine en arginine ondersteunt de weerstand van de haarvezel.
  • Makkelijker doorkambaar: Verzorgt het haar van de aanzet tot in de punten en geeft een soepele uitstraling.
  • Romige textuur: Gemakkelijk over nat haar te verdelen en eenvoudig uit te spoelen.
  • Voor elke dag: Ideaal voor dagelijks gebruik bij fijn haar.

Art. nr.: MUE-AA813201
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524141899
Producentnummer: AA813201
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Fijn haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Diaminopyrimidine Oxide, Lactic Acid, Sodium Chloride, Arginin, Limonene, Benzoic Acid, Biotin, Caprylyl Glycol, Tartaric Acid

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Full Resist Conditioner

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder