L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum voor Spiegelglans, 150 ml

Glanzende finish en hittebescherming zonder uitspoelen

Nieuw!

€ 9,19

(€ 61,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dof & mat haar
  • Met 2% spiegelglanscomplex
  • Hittebescherming tot 230 °C & anti-frizz

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum voor Spiegelglans, 150 ml € 9,19 (€ 61,27 / L)
Bali Care BALI CURLS Nourishing Shampoo, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 23,28
Beschrijving

Het Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum voor Spiegelglans van L'ORÉAL PARIS is een verfijnende verzorging voor dof en mat haar die zorgt voor een glanzende finish en een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Glansformule: Het 2% spiegelglanscomplex met glycolzuur maakt het haaroppervlak glad en omhult de haarvezel zonder deze te verzwaren.
  • Hittebescherming en anti-frizz: Beschermt het haar bij temperaturen tot 230 °C en helpt pluizig haar onder controle te houden.
  • Eenvoudig in gebruik: De lichte textuur is gemakkelijk over het haar te verdelen en hoeft niet te worden uitgespoeld.
  • Aangename geur: Laat een subtiele geur van grapefruit, jasmijn en cederhout achter.

Toepassing: Kan na het wassen of tussendoor ter opfrissing direct op de haarlengtes worden aangebracht.


Art. nr.: MUE-AB007700
Inhoud: 150 ml
EAN: 3600524228910
Producentnummer: AB007700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Elk haartype
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Quaternium-87, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Benzoate, Hydroxy Citronellal, Stearyl Alcohol, Ppg-1 Trideceth-6, Behentrimoniumchloride, Polyquaternium-37, Polysorbate-20, Polyquaternium-11, Limonene, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Linalool, Benzylbenzoat, Benzyl Alcohol, Propylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Propylene Glycol, Isopropanol, Caprylyl Glycol, Acrylates/Stearyl Methacrylate Copolymer, Sorbitan Oleate, Citric Acid, Edta, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Glycerin Soja Oil, Glycolic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Glycolic Gloss Leave-In Serum voor Spiegelglans

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder