L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Overnight Crèmemasker, 200 ml

Vullende nachtverzorging voor soepel haar

Nieuw!

€ 8,59

(€ 42,95 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat hydratatie nodig heeft
  • Formule met 7% hyaluroncomplex
  • Temt pluizig haar & hoeft niet te worden uitgespoeld

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Overnight Crèmemasker, 200 ml € 8,59 (€ 42,95 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 15,18
Beschrijving

De L'Oréal Elvive Hyaluron Overnight Crèmemasker van L'ORÉAL PARIS is een vullende leave-inverzorging die speciaal is ontwikkeld voor haar dat hydratatie nodig heeft. Het verzorgt het haar 's nachts en geeft het een soepel gevoel en een voller uiterlijk.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgingscomplex met hyaluron: De formule met 7% verzorgingscomplex omhult de haarvezel.
  • Beter handelbaar: Ondersteunt de doorkambaarheid en temt pluizig haar merkbaar.
  • Lichte formule: Voelt niet vet aan, verzwaart niet en laat geen resten achter op het kussen.
  • Eenvoudige verzorging: Blijft in het haar zonder uitspoelen.

Toepassing: 's Avonds aanbrengen op droog of vochtig haar en 's nachts laten inwerken. Niet uitspoelen.


Art. nr.: MUE-AA666300
Inhoud: 200 ml
EAN: 3600524105563
Producentnummer: AA666300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Droog haar
Toepassing: Aanbrengen op handdoekdroog of droog haar. Niet uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Amodimethicone, Cetyl Esters, Sodium Benzoate, Sodium Hyaluronate, Behentrimoniumchloride, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Isopropanol, Citric Acid, Cetrimoniumchlorid, Coumarin, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hyaluron Overnight Crèmemasker

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder