L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner, 250 ml

Soepel haar en makkelijk doorkambaar

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie
  • Met hyaluronzuur & romige textuur
  • Houdt vocht vast & ontwart

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Color Vive Purple Zilvershampoo, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / L)
Totaalprijs: € 12,58
Beschrijving

De Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor droog haar dat behoefte heeft aan hydratatie. De formule ontwart het haar en zorgt voor een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Formule met hyaluronzuur: Houdt vocht vast in het haar.
  • Makkelijker doorkambaar: Ontwart het haar en laat het zacht aanvoelen.
  • Romige textuur: Ondersteunt een verzorgde uitstraling met meer volume.

Toepassing: Breng aan op natte lengtes en punten, laat 1 minuut inwerken en spoel grondig uit.


Art. nr.: MUE-AA820901
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142612
Producentnummer: AA820901
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Dimethicone, Glycerin, Behentrimoniumchloride, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), Lactic Acid, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Hydroxyde, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Dimethyl Phenethyl Acetate, Limonene, Amodimethicone, Isopropanol, Carvone, Cetrimoniumchlorid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Conditioner