L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo, 300 ml

Milde reiniging en soepelheid zonder te verzwaren

Nieuw!

€ 5,99

(€ 19,97 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 300 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor haar dat behoefte heeft aan hydratatie
  • Met hyaluronzuur
  • Milde reiniging & volume

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo, 300 ml € 5,99 (€ 19,97 / L)
L'ORÉAL PARIS Elvive Extraordinary Oil Kokos Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
Totaalprijs: € 11,98
Beschrijving

De Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare shampoo voor droog haar dat behoefte heeft aan hydratatie. De shampoo reinigt de hoofdhuid en haarlengtes mild en zorgt voor een verzorgde uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van haar dat behoefte heeft aan hydratatie.
  • Met hyaluronzuur: Omhult de haarvezel zonder het haar te verzwaren.
  • Milde reiniging: Reinigt hoofdhuid en haarlengtes mild.
  • Volume en soepelheid: Geeft het haar volume en laat het soepel en fris aanvoelen.

Art. nr.: MUE-AA785100
Inhoud: 300 ml
EAN: 3600524137465
Producentnummer: AA785100
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Glycol Distearate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Dimethicone, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mea, Coco-Betaine, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Sodium Hyaluronate, Steareth-6, Phenoxyethanol, Acetic Acid (Essigsäure), Peg-100 Stearate, Trideceth-10, Trideceth-3, Salicylic Acid, Dimethyl Phenethyl Acetate, Limonene, Fumaric Acid, Amodimethicone, Carbomer, Carvone, Citric Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Citrus Aurantium Peel Oil, Hexylene Glycol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Hydra Hyaluronic Shampoo

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder