L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Conditioner, 250 ml

Herstellende verzorging voor soepel haar en een verzorgde glans

Nieuw!

€ 5,99

(€ 23,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor beschadigd & breekbaar haar
  • Met calendula-extract & ceramiden
  • Maakt het haar makkelijker doorkambaar

Vaak samen gekocht met The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml

L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Conditioner, 250 ml € 5,99 (€ 23,96 / L)
The Body Shop Shea Shampoo, 250 ml € 7,06 (€ 28,24 / L)
Totaalprijs: € 13,05
Beschrijving

De Elvive Total Repair 5 Conditioner van L'ORÉAL PARIS is een vloeibare conditioner voor beschadigd, belast en breekbaar haar die de dagelijkse haarwas perfect aanvult. De herstellende formule ondersteunt de haarstructuur voor meer weerstand en maakt het haar voelbaar makkelijker doorkambaar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Herstellende verzorging: Ondersteunt de haarstructuur voor meer weerstand bij beschadigd en breekbaar haar.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met calendula-extract en ceramiden voor een zijdezacht haargevoel en verzorgde glans.
  • Makkelijker doorkambaar: Maakt het haar na het wassen makkelijker doorkambaar zonder het te verzwaren.
  • Gewichtloze toepassing: De romige textuur verzorgt vochtig haar van de aanzet tot in de punten en is ideaal voor dagelijks gebruik.

Art. nr.: MUE-AA817801
Inhoud: 250 ml
EAN: 3600524142315
Producentnummer: AA817801
Merken: L'ORÉAL PARIS
Haartype: Broos haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Stearamidopropyl Dimethylamine, Isopropyl Myristate, Cetyl Esters, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Sodium Chloride, Hydroxy Citronellal, Sodium Lactate, Polysorbate-20, Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Limonene, Benzoic Acid, Linalool, Benzylbenzoat, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Caprylyl Glycol, Tartaric Acid, Carbomer, Butylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Elvive Total Repair 5 Conditioner