L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Flash Repair Serum, 30 ml

Intensieve bescherming en een soepel huidgevoel na het scheren

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid & elk baardtype
  • Met panthenol, B5 & cederhoutolie
  • Niet vet & trekt snel in

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS MEN EXPERT BARBER CLUB 48h Deodorant Spray, 150 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Flash Repair Serum, 30 ml € 20,49 (€ 683,00 / L)
L'ORÉAL PARIS MEN EXPERT BARBER CLUB 48h Deodorant Spray, 150 ml € 4,17 (€ 27,80 / L)
Totaalprijs: € 24,66
Beschrijving

Het L'Oréal Men Expert Barber Club Flash Repair Serum van L'ORÉAL PARIS is een verzorgende aftershaveverzorging voor de mannenhuid en elk baardtype. Het hydrateert en geeft huid en baard na het scheren nieuwe soepelheid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Ingrediëntencomplex: Bevat 10% panthenol, provitamine B5 en cederhoutolie.
  • Verzorgende eigenschappen: Biedt gerichte verzorging bij een droge en geïrriteerde huid en ondersteunt de huidbarrière.
  • Aangename textuur: Niet-plakkerige en niet-vette formule die snel en zonder resten intrekt.
  • Houtachtig-kruidige geur: Laat een aangename, uitgesproken geur achter op de huid.

Art. nr.: MUE-AB104900
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524252984
Producentnummer: AB104900
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Panthenol, Glycerin, Alcohol Denat, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, C15-19 Alkane, Hydrolized Rice Protein, Citric Acid, Octyldodecanol, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Bisabolol, Caprylyl Glycol, Cedrus Atlantica Oil/Extract, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Pentylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Sphingomonas Ferment Extract, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Carvone, Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil, Limonene, Linalyl Acetate, Pinene, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol, Vanillin, Phenoxyethanol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Barber Club Flash Repair Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder