L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Oil-Control Dagcrème SPF30, 40 ml

Matterende verzorging en UV-bescherming voor elke dag

Nieuw!

€ 13,09

(€ 327,25 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 40 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid die gevoelig is voor onzuiverheden
  • matterende dagverzorging met SPF 30
  • Licht romige textuur met niacinamide

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Oil-Control Dagcrème SPF30, 40 ml € 13,09 (€ 327,25 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 20,68
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Derma Control Oil-Control Dagcrème SPF30 van L'ORÉAL PARIS is een matterende dagverzorging voor de vette, olieachtige mannenhuid die gevoelig is voor onzuiverheden. De licht romige textuur wordt gecombineerd met SPF 30 en laat een aangenaam huidgevoel achter zonder te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de mannenhuid die gevoelig is voor onzuiverheden: Speciaal afgestemd op de behoeften van een vette en olieachtige huid.
  • UV-bescherming en mattering: Biedt SPF 30 ter bescherming tegen UV-straling en heeft een matterend effect.
  • Met 2% niacinamide: Bevat niacinamide en kan het zichtbare voorkomen van poriën verminderen.
  • Aangenaam huidgevoel: De licht romige formule laat zich eenvoudig aanbrengen zonder te verzwaren.

Art. nr.: MUE-AA924000
Inhoud: 40 ml
EAN: 3600524191047
Producentnummer: AA924000
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Vettige huid
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Diisopropyl Sebacate, Isopropyl Myristate, Alcohol Denat, Silicia, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glycerin, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Ethylhexyl Triazone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Triethanolamine, Niacinamide, Caprylic/Capric Triglyceride, Hydroxyacetophenone, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Cellulose, Silica Silylate, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Hydroxyethyl Cellulose, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Derma Control Oil-Control Dagcrème SPF30