L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Daily UV Fluid SPF50+, 50 ml

Zeer hoge UV-bescherming en bescherming tegen huidveroudering door de zon

Nieuw!

€ 15,09

(€ 301,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Zeer hoge bescherming met SPF 50+
  • Ultralichte textuur trekt snel in

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Daily UV Fluid SPF50+, 50 ml € 15,09 (€ 301,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Nachtcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 22,68
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Daily UV Fluid SPF50+ van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsverzorging voor mannen die een zeer hoge bescherming tegen zonnestraling biedt. De formule beschermt de huid tegen UVA- en UVB-straling en helpt tekenen van huidveroudering door de zon te voorkomen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zeer hoge UV-bescherming: SPF 50+ beschermt betrouwbaar tegen UVA- en UVB-straling.
  • Preventieve verzorging: Gaat tekenen van huidveroudering door de zon, een ongelijkmatige teint, vlekken en rimpels tegen.
  • Aangename textuur: Trekt snel in, voelt niet vet aan, plakt niet en laat geen witte resten achter.
  • Verzorgende formule: Bevat vitamine C en hyaluronzuur en verstopt de poriën niet.
  • Bestendige bescherming: Vormt een water- en wrijvingsbestendige beschermlaag op de huid.

Art. nr.: MUE-AA944500
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524195670
Producentnummer: AA944500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends op de gereinigde gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol Denat, Diisopropyl Sebacate, Silicia, Isopropyl Myristate, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Glycerin, Propandiol, C12-22 Alkyl Acrylate/Hydroxyethylacrylate Copolymer, Drometrizole Trisiloxane, Perlite, Caprylic/Capric Triglyceride, Caffeine, Hydroxyacetophenone, Sodium Hyaluronate, Triethanolamine, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ascorbyl Glucoside, Tocopherol (Vitamin E), Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Hydroxyethyl Cellulose, Polysorbate 60, Sodium Phosphate, Terephthalylidene Dicamphor Sulfonic Acid, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Daily UV Fluid SPF50+