L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème, 50 ml

Verkwikkende gezichtsverzorging tegen tekenen van vermoeidheid

Nieuw!

€ 10,99

(€ 219,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Met vitamine C & proteïnen
  • Lichte gel-crèmetextuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème, 50 ml € 10,99 (€ 219,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 28,83
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème van L'ORÉAL PARIS is een speciaal voor de mannenhuid ontwikkelde gezichtsverzorging die tekenen van vermoeidheid tegengaat. De crème laat zich gemakkelijk verdelen en zorgt voor een aangenaam en soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Speciale formule: Bevat vitamine C, proteïnen, cafeïne en pepermuntextract.
  • Aangename textuur: De lichte gel-crème trekt snel in en zorgt voor een verzorgde uitstraling.
  • Veelzijdig te gebruiken: Geschikt voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds en kan ook na het scheren worden gebruikt.

Art. nr.: MUE-AA548600
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524070779
Producentnummer: AA548600
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Hydraterende Dagcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder