L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Quenching Hydraterende Gel Moisturiser, 50 ml

Verkwikkende hydraterende gel voor de dagelijkse gezichtsverzorging

Nieuw!

€ 11,49

(€ 229,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen
  • Met Air-Gel-technologie & cafeïne
  • Verkoelend effect zonder vet aan te voelen

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Quenching Hydraterende Gel Moisturiser, 50 ml € 11,49 (€ 229,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 29,33
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Hydra Energetic Quenching Hydraterende Gel Moisturiser van L'ORÉAL PARIS is een gezichtsverzorging voor mannen die zorgt voor een verkwikt en aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Air-Gel-technologie: Trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Verkoelend effect: Geeft een fris gevoel op de huid.
  • Geselecteerde ingrediënten: Formule met cafeïne en pepermuntextract.
  • matterende finish: Vermindert zichtbaar een glanzende huid.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op het gereinigde gezicht.


Art. nr.: MUE-AA548900
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524071004
Producentnummer: AA548900
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Alcohol Denat, Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Mentha Piperita (Peppermint) Extract, Caffeine, Ethyl Menthane Carboxamide, Maris Aqua (Sea Water), Peumus Boldus Leaf Extract, Sodium Hydroxyde, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Ascorbyl Glucoside, Silica Silylate, Biosaccharide Gum-1, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Carbomer, Pentylene Glycol, Xanthan Gum, Linalool, CI 19140 (Yellow 5), CI 42090 (Blue 1), Phenoxyethanol, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Hydra Energetic Quenching Hydraterende Gel Moisturiser

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder