L'ORÉAL PARIS Men Expert Magnesium Defence Hydraterende Gezichtscrème, 50 ml

Intensieve bescherming en dagelijkse hydratatie

Nieuw!

€ 11,19

(€ 223,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige mannenhuid
  • Met magnesiummineraal & hyaluron
  • Zonder alcohol

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Magnesium Defence Hydraterende Gezichtscrème, 50 ml € 11,19 (€ 223,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 29,03
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Magnesium Defence Hydraterende Gezichtscrème van L'ORÉAL PARIS is een 24-uursverzorging die speciaal is ontwikkeld voor de gevoelige mannenhuid. De crème beschermt de huid tegen belasting door omgevingsfactoren, stress, temperatuurschommelingen of scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de gevoelige huid: Speciaal afgestemd op de behoeften van de gevoelige mannenhuid.
  • Verzorgende formule: Formule met magnesiummineraal en hyaluronzuur.
  • Zonder alcohol: Milde samenstelling voor dagelijks gebruik.
  • Ondersteunt de huidbarrière: Kan de natuurlijke beschermfunctie van de huid ondersteunen.

Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op het gereinigde gezicht en de hals.


Art. nr.: MUE-AA548700
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524070786
Producentnummer: AA548700
Merken: L'ORÉAL PARIS
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Magnesium Defence Hydraterende Gezichtscrème