L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Face Cleanser for Men, 260 ml

Grondige gezichtsreiniging en verfrissing voor elke dag

Nieuw!

€ 9,29

(€ 35,73 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 260 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de mannenhuid
  • Met hyaluronzuur & ceramiden
  • Reinigt zonder een trekkerig gevoel

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Face Cleanser for Men, 260 ml € 9,29 (€ 35,73 / L)
L'ORÉAL PARIS Revitalift Filler Anti-Rimpel Serum 1,5% Hyaluronzuur, 30 ml € 17,84 (€ 594,67 / L)
Totaalprijs: € 27,13
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Power Age Face Cleanser for Men van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor de mannenhuid om onzuiverheden en overtollig talg mild te verwijderen. De lichte geltextuur reinigt grondig zonder de huid uit te drogen of een trekkerig gevoel achter te laten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert vuil, onzuiverheden en overtollig talg van de huid.
  • Verzorgende formule: Verrijkt met hyaluronzuur en ceramiden om de huid te hydrateren en de huidbarrière te ondersteunen.
  • Verfrissende werking: Revitaliseert, maakt glad en helpt tekenen van vermoeidheid te verminderen.
  • Aangenaam gebruik: De lichte textuur laat zich moeiteloos afspoelen en is geschikt voor de dagelijkse huidverzorging.

Art. nr.: MUE-AB103600
Inhoud: 260 ml
EAN: 3600524252854
Producentnummer: AB103600
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Face Cleanser for Men