L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Hyaluronzuur Serum, 30 ml

Fris huidgevoel en eenvoudige dagelijkse gezichtsverzorging

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor mannen & elk huidtype vanaf 30 jaar
  • Met macro- & microhyaluronzuur
  • Trekt snel in & voelt niet vet aan

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Hyaluronzuur Serum, 30 ml € 20,49 (€ 683,00 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 28,08
Beschrijving

Het L'Oréal Men Expert Power Age Hyaluronzuur Serum van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor mannen vanaf 30 jaar en is geschikt voor elk huidtype, inclusief de gevoelige huid. De formule met hyaluronzuur trekt snel in, voelt niet vet aan en zorgt voor een fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dubbel hyaluronzuur: Macro-hyaluronzuur werkt op het huidoppervlak, terwijl micro-hyaluronzuur dieper doordringt.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor de dagelijkse verzorging van elk huidtype vanaf 30 jaar.
  • Aangename textuur: Laat zich gemakkelijk aanbrengen, trekt snel in en voelt niet vet aan.
  • Fris huidgevoel: Laat een verfrist gevoel op de huid achter.

Toepassing: Breng dagelijks 's ochtends en 's avonds drie druppels aan op het gereinigde gezicht.


Art. nr.: MUE-AA569900
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524075712
Producentnummer: AA569900
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Hyaluronzuur Serum