L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Nachtcrème, 50 ml

Intensieve hydratatieboost voor een stevigere huid in de ochtend

Nieuw!

€ 16,69

(€ 333,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de mannenhuid
  • Formule met hyaluronzuur
  • Lichte, snel intrekkende textuur

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml

L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Nachtcrème, 50 ml € 16,69 (€ 333,80 / L)
L'ORÉAL PARIS Wrinkle Expert 65+ Verstevigende Anti-Rimpel Dagcrème, 50 ml € 7,59 (€ 151,80 / L)
Totaalprijs: € 24,28
Beschrijving

De L'Oréal Men Expert Power Age Nachtcrème van L'ORÉAL PARIS is speciaal ontwikkeld voor de mannenhuid om tekenen van huidveroudering gericht tegen te gaan. De verzorging hydrateert de huid intensief en ondersteunt het nachtelijke vernieuwingsproces.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Formule met hyaluronzuur: Zorgt voor een voller ogende huid en hydrateert de huid.
  • Anti-agingverzorging: Gaat tekenen van huidveroudering zoals droogheid, fijne lijntjes en rimpels tegen.
  • Aangename textuur: De lichte, niet-plakkerige textuur trekt snel in en zorgt voor een steviger huidgevoel.
  • Ondersteunende werking: Ondersteunt het nachtelijke vernieuwingsproces en de natuurlijke huidbarrière.

Toepassing: Dagelijks 's avonds na het reinigen van het gezicht aanbrengen en zacht inmasseren.


Art. nr.: MUE-AA899300
Inhoud: 50 ml
EAN: 3600524181345
Producentnummer: AA899300
Merken: L'ORÉAL PARIS
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, C15-19 Alkane, Butylene Glycol, Niacinamide, Undecane, Alcohol Denat, Betaine, Tridecane, Carbomer, Silicia, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Acetyl Dipeptide-1 Cetyl Ester, Adenosine, Charcoal Powder, Hydroxyacetophenone, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Hyaluronate, Sodium Hydroxyde, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Citric Acid, Hydroxyethyl Cellulose, Sorbitan Laurate, Tocopherol (Vitamin E), Xanthan Gum, Carvone, Citral, Citronellol, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Lavandula Oil/Extract, Limonene, Linalool, Linalyl Acetate, Pinene, Pogostemon Cablin Oil, Terpineol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Trimethylcyclopentenyl Methylisopentenol, CI 17200 (Red 33), CI 42090 (Blue 1), Chlorphenesin, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Men Expert Power Age Nachtcrème