L'ORÉAL PARIS Prime Lab Pore Minimizer Make Up Base, 30 ml

Optisch camoufleren en optimale voorbereiding op make-up

Nieuw!

€ 15,19

(€ 506,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de rijpere huid
  • Met AHA, LHA & BHA
  • Optische camouflage van poriën

Vaak samen gekocht met L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml)

L'ORÉAL PARIS Prime Lab Pore Minimizer Make Up Base, 30 ml € 15,19 (€ 506,33 / L)
L'ORÉAL PARIS Infaillible 32H Fresh Wear Foundation SPF25, 125 - Natural Rose (30 ml) € 17,19 (€ 573,00 / L)
Totaalprijs: € 32,38
Beschrijving

De Prime Lab Pore Minimizer Make Up Base van L'ORÉAL PARIS is een primer voor de rijpere huid die je huid optimaal voorbereidt op make-up en oneffenheden en poriën optisch camoufleert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Optische camouflage: Camoufleert oneffenheden en poriën optisch voor een egaler ogende huid.
  • Langhoudend resultaat: Verlengt de houdbaarheid van je make-up tot 24 uur.
  • Verzorgend complex: Formule met een complex van AHA, LHA en BHA.
  • Veelzijdig te gebruiken: Kan afzonderlijk of onder make-up worden gedragen.

Toepassing: Eén tot twee druppels zijn voldoende. Breng het product aan op de schone, droge huid en verdeel het gelijkmatig over het gezicht.


Art. nr.: MUE-AA544500
Inhoud: 30 ml
EAN: 3600524070113
Producentnummer: AA544500
Merken: L'ORÉAL PARIS
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Dimethicone, Silicia, Alcohol Denat, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Glycerin, Butylene Glycol, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Peg/Ppg/Polybutylene Glycol-8/5/3 Glycerin, Isopropyl Lauroyl Sarcosinate, Hydroxyethylpiperazine Ethane Sulfonic Acid, Polyglyceryl-3 Disiloxane Dimethicone, Silica Silylate, Lactic Acid, Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Phenoxyethanol, Capryloyl Salicylic Acid, Ppg-6-Decyltetradeceth-30, Sodium Hydroxyde, Salicylic Acid, Peg-20 Methyl Glucose Sesquistearate, Sodium Polyacrylate, Xanthan Gum, Trisodium Ethylenediamine Disuccinate, Sodium Citrate, Adenosine, Tocopherol (Vitamin E), Linalool, CI 14700 (Red 4), Parfum

Wettelijke garantie & fabrikantgegevens
Fabrikant: L'ORÉAL Deutschland GmbH, Johannstraße 1, 40476, Düsseldorf, Duitsland, www.loreal.com/de-at/austria

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor L'ORÉAL PARIS Prime Lab Pore Minimizer Make Up Base