Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20, Ultra Light (30 ml)

Egale teint en verzorging voor elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 683,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: Ultra Light

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Romige & lichte textuur
  • Vegan formule met SPF 20

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20, Ultra Light (30 ml) € 20,49 (€ 683,00 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De CC Color Correcting Cream SPF 20 van Lumene is een getinte dagcrème voor elk huidtype die voor een egale teint zorgt. De crème combineert de eigenschappen van een foundation met verzorgende gezichtsverzorging en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Egale teint: Combineert de eigenschappen van een foundation met verzorgende gezichtsverzorging.
  • Geïntegreerde bescherming: Biedt SPF 20.
  • Rodebosbeszaadolie: Verrijkt met verzorgende rodebosbeszaadolie.
  • Vegan formule: Samengesteld met een vegan formule.
  • Lichte textuur: De romige formule laat zich moeiteloos verdelen.

Toepassing: Verdeel een kleine hoeveelheid vanuit het midden van het gezicht naar buiten toe.


Art. nr.: MUE-83490
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600834901
Producentnummer: 83490
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, C13‐15 Alkane, Dimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Lauryl Peg-10 Tris(Trimethylsiloxy)Silylethyl Dimethicone, Magnesium Sulphate, Polyglyceryl-4 Isostearate, Cetyl Peg/Ppg-10/1 Dimethicone, Hexyl Laurate, Mica, Butylene Glycol, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Cetearyl Dimethicone Crosspolymer, Phenoxyethanol, Titanium Dioxide (Nano), Dimethicone/Divinyldimethicone/Silsesquioxane Crosspolymer, Disteardimonium Hectorite, Silicia, Aluminium Hydroxide, Propandiol, Propylene Carbonate, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Ethylhexylglycerin, Hydrogen Dimethicone, Sodium Lauroyl Glutamate, Hydrated Silica, Triethoxycaprylylsilane, Lysine, Magnesium Chloride, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide), CI 77891 (Titanium Dioxid)

Concealer & Foundation - Welke kleur past bij mij?

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene CC Color Correcting Cream SPF 20

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder