Lumene Hellä Hydraterende Reinigingsmousse, 150 ml

Milde gezichtsreiniging voor een schoon en fris huidgevoel

Nieuw!

€ 11,09

(€ 73,93 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype & droge huid
  • Luchtige, lichte moussetextuur
  • Met Noordse rodebosbeszaadolie

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Hellä Hydraterende Reinigingsmousse, 150 ml € 11,09 (€ 73,93 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 23,38
Beschrijving

De Hellä Moisturizing Cleansing Mousse van Lumene is een reinigingsschuim voor elk huidtype en de droge huid dat de gezichtshuid mild reinigt en voor een schoon en fris huidgevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert make-up en onzuiverheden betrouwbaar van de gezichtshuid.
  • Milde formule: Droogt de huid tijdens het gebruik niet uit en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.
  • Noordse rodebosbeszaadolie: De formule bevat rodebosbeszaadolie en ondersteunt de verzorging van de huid.
  • Luchtige moussetextuur: Laat zich moeiteloos over het hele gezicht verdelen.
  • Vegan samenstelling: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-84336
Inhoud: 150 ml
EAN: 6412600843361
Producentnummer: 84336
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Hellä Hydraterende Reinigingsmousse