Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Nachtcrème, 50 ml

Regenererende verzorging voor een stevigere huid en minder zichtbare lijntjes

Nieuw!

€ 30,49

(€ 609,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Regenererende verzorging voor de nacht
  • Verstevigt de huid & vermindert fijne lijntjes

Vaak samen gekocht met Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml

Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Nachtcrème, 50 ml € 30,49 (€ 609,80 / L)
Tosca Hydraterende Dagcrème, 40 ml € 6,09 (€ 152,25 / L)
Totaalprijs: € 36,58
Beschrijving

De Nordic Bloom [Lumo] Anti-Wrinkle & Firm Night Cream van Lumene is een regenererende nachtverzorging voor elk huidtype. De crème hydrateert je huid, verstevigt haar en vermindert fijne lijntjes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verstevigend effect: Verstevigt de huid en vermindert fijne lijntjes.
  • Intense hydratatie: Hydrateert je huid gedurende de nacht.
  • Geselecteerde ingrediënten: Met Nordic Berry Pre-Retinol Complex en rodebessenextract dat rijk is aan quercetine.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.
  • Verpakking: Pot met 44% minder verpakkingsmateriaal.

Toepassing: Na de reiniging op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-84985
Inhoud: 50 ml
EAN: 6412600849851
Producentnummer: 84985
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Avonds op een schone, droge gezichtshuid aanbrengen en zachtjes inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Shea Butter Ethyl Esters, Glycerin, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Betaine, Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Fruit Juice, Propandiol, Cetearylalcohol, Hydrogenated Olive Oil Decyl Esters, Sucrose Distearate, Sucrose Stearate, Vaccinium Vitis Idaea Fruit Extract, Hippophae Rhamnoides (Sea Buckthorn) Oil, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Oil, Vaccinium Vitis Idaea Seed Oil, Phenoxyethanol, Silicia, Dipalmitoyl Hydroxyproline, Dimethicone, Tocopherol (Vitamin E), Alcohol Denat, Xanthan Gum, Palmitic Acid, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Ethylhexylglycerin, Hydrogenated Vegetable Oil, Sodium Gluconate, Sodium Hyaluronate, Tocopherylacetat, Biosaccharide Gum-1, Adenosine, Sodium Hydroxyde, Glycerin Soja Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Amyl Salicylate, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide)

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic Bloom [Lumo] Anti-Rimpel & Verstevigende Nachtcrème

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder