Lumene Nordic-C Glow Boost Essence, 30 ml

Voor een egale huid en een glad huidgevoel

Nieuw!

€ 25,99

(€ 866,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

België: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met kruipbraam, vitamine C & hyaluron
  • Vegan serum voor gezicht & hals

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Lumene Nordic-C Glow Boost Essence, 30 ml € 25,99 (€ 866,33 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 38,28
Beschrijving

De Nordic-C Glow Boost Essence van Lumene is een gezichtsserum voor elk huidtype dat voor een zichtbaar stralendere en egaler ogende huid zorgt. De formule draagt bij aan een huid die voller oogt en gladder aanvoelt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor de verzorging van elk huidtype.
  • Stralende teint: Zorgt voor een zichtbaar stralendere en egaler ogende huid.
  • Glad huidgevoel: Draagt bij aan een huid die voller oogt en gladder aanvoelt.
  • Geselecteerde ingrediënten: Samengesteld met wilde Arctische kruipbraam, vitamine C, drie soorten hyaluronzuur en polyglutaminezuur.
  • Vegan formule: Het product is volledig vegan en wordt geleverd in een verpakking met gerecyclede materialen.

Toepassing: Na de reiniging op gezicht en hals aanbrengen.


Art. nr.: MUE-83356
Inhoud: 30 ml
EAN: 6412600833560
Producentnummer: 83356
Merken: Lumene
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Breng een kleine hoeveelheid van het serum aan op een schone, droge huid van het gezicht en laat het volledig intrekken. Je kunt het serum alleen of vóór jouw gebruikelijke verzorgingscrème aanbrengen.
Ingrediënten (INCI)

Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Fruit Juice Extract, Vaccinium Vitis-Idaea (Lingonberry) Fruit Juice, Aqua, Propandiol, Butylene Glycol, Glycerin, Ascorbyl Glucoside, Rubus Chamaemorus Fruit Extract, Rubus Chamaemorus (Cloudberry) Seed Extract, Phenoxyethanol, Betaine, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Saccharide Isomerate, Xylitylglucoside, Sodium Polyglutamate, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Anhydroxylitol, Trehalose, Urea, Sodium Hydroxyde, Disodium Edta, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Maltodextrin, Xylit, Ethylhexylglycerin, Sodium Citrate, Adenosine, Pentylene Glycol, Serin, Citric Acid, Algin, Caprylyl Glycol, Disodium Phosphate, Glyceryl Polyacrylate, Pullulan, Potassium Phosphate, Limonene, Linalool, Citral, Parfum

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Lumene Nordic-C Glow Boost Essence

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder